1933-1934 SK Baťa Zlín – SK Kroměříž 5:0 kontumačně, 1:1

Mistrovský zápas v kanadském hockeyi, hraný ve Zlíně, skončil po urputném boji nerozhodně. Domácí team byl lepší a zasloužil si zvítězit. Nejlepším hráčem domácích byl Smejkal a u hostí Vaněk. Hosté se dostavili k zápasu pozdě a dle mistrovského řádu vyhrává SK Baťa Zlín 5:0.

První třetina hry byla bez zajímavostí a ve znamení střídavých útoků, které však byly bez patřičného důrazu a obrany je  bez velké námhy odvracely. Druhá třetina byla ve znamení velkého náporu domácího teamu a již v 6. minutě zaznamenal Janota z pěkného útoku první branku.

Tímto momentem boj vyvrcholil. Domácí jsou v téhle třetině ve velké převaze, ale pro velmi dobrou obrannou hru hostí se nedařil náskok zvýšit. Do poslední třetiny jde domácí team s náskokem jedné branky a zdá se, že výsledek zůstane nezměněn. Ku konci hry provedlo však mužstvo hostí mocný nápor a šťastnou ranou vyrovnalo. Soudce zápasu p. Čechmánek uspokojil.